Rezultati 2022

DRŽAVNO PRVENSTVO 2022, Medvode, 24. - 29. 6. 2022

Generalno - Oriental MIX mala skupina:
1. mesto – MIKI
Street dance show duo člani:
1. mesto - Maša Skočaj in Žiga Farkaš
Street dance show solo člani:
1. mesto - Žiga Farkaš
Orientalski plesi solo članice:
1. mesto - Erika Bajde
Street dance show solo dečki:
1. mesto - Liam Eusebio Junkar
Electric boogie solo otroci:
1. mesto - Niko Andrejek
Oriental show solo deklice:
1. mesto - Brina Zanoškar Jaskić

Street dance show formacije člani:
2. mesto – Zalezovalec
Street dance show formacije otroci:
2. mesto - Roparji in policisti
Street dance show mala skupina mladinci:
2. mesto - Friends
Electric boogie duo mlajši mladinci:
2. mesto - Simon Osolnik in Niko Andrejek
Orientalski plesi solo starejše mladinke:
2. mesto - Maša Svetec
Oriental show solo starejše mladinke:
2. mesto - Maša Svetec

Show dance mala skupina mladinci:
3. mesto - Treasure
Oriental show solo članice:
3. mesto - Erika Bajde

Street dance show formacije mladinci:
4. mesto - Not her SINS
5. mesto - Sanjski moški
Jazz formacija otroci:
4. mesto - I'm in love with a monster
Show dance duo otroci:
4. mesto - Tita Dasović Ravnik in Ela Rosa Vodnjov
8. mesto - Eva Kladnik in Sofija Kobler
Hip hop solo dečki:
4. mesto - Liam Eusebio Junkar
5. mesto - Niko Andrejek

Show dance formacija mladinci:
5. mesto - Swish & flick
Show dance duo mlajši mladinci:
5. mesto - Lucija Omovšek in Hana Vdovč
Break dance solo mlajši mladinci:
5. mesto - Žiga Uršič
Electric boogie solo mlajši mladinci:
5. mesto - Simon Osolnik
Break dance solo otroci:
5. mesto - Din Veladžić
9. mesto - Jaka Tekavc
9. mesto - Lenart Dolgan
19. mesto - Nal Pust

Street dance duo otroci:
6. mesto - Patricija Flis in Gaber Rebolj
Street dance show solo članice:
6. mesto - Maša Cerar

Street dance show mala skupina člani:
7. mesto - Begunci
Hip hop solo mlajši mladinci:
7. mesto - Simon Osolnik
Modern solo deklice:
7. mesto - Ela Peterka
11. mesto - Zarja Forte

Show dance solo deklice:
8. mesto - Ela Peterka
14. mesto - Zarja Plevel

Hip hop duo mlajši mladinci:
13. mesto - Nina Seničar in Taja Lopatič
14. mesto - Katarina Ferlič in Eva Jerič
16. mesto - Ema in Simon Osolnik
22. mesto - Jeanin Pavli-Kralj in Tara Knavs
Hip hop duo starejši mladinci:
13. mesto - Ema Kogoj in Katja Markovič
17. mesto - Tijana Pilić in Lara Lutar
Street dance show solo starejše mladinke:
13. mesto - Tijana Pilić

Hip hop solo deklice:
14. mesto - Kaja Turk
21. mesto - Claudia Smrekar
40. mesto - Ema Osolnik

Hip hop solo mlajše mladinke:
15. mesto - Nina Seničar
18. mesto - Katarina Ferlič
27. mesto - Katja Markovič
29. mesto - Jeanin Pavli-Kralj
32. mesto - Gaja Ahlin Kremžar
40. mesto - Tara Knavs

Modern solo mlajše mladinke:
16. mesto - Zala Plohl
16. mesto - Kaja Uhan
21. mesto - Eva Bolta Blejec

Hip hop solo starejše mladinke:
37. mesto - Ema Kogoj

 

7. MTP kvalifikacijski turnir v letu 2022

Tekmovali so plesalke in plesalci street disciplin ter dosegli naslednje rezultate:

Street dance show solo članice:
6. mesto - Maša Cerar
Hip hop solo mlajši mladinci:
7. mesto - Simon Osolnik
Hip hop duo starejši mladinci:
17. mesto - Tijana Pilić in Lara Lutar
18. mesto - Zoja Novak in Patricija Sicherl
20. mesto - Ema Kogoj in Katja Markovič
Hip hop duo mlajši mladinci:
18. mesto - Nina Seničar in Taja Lopatič
20. mesto - Jeanin Pavli-Kralj in Tara Knavs
20. mesto - Ema in Simon Osolnik
22. mesto - Katarina Ferlič in Eva Jerič
Hip hop solo mlajše mladinke:
28. mesto - Gaja Ahlin Kremžar
32. mesto - Katarina Ferlič
39. mesto- Tara Knavs
42. mesto - Katja Markovič
43. mesto - Jeanin Pavli-Kralj
49. mesto - Nina Seničar
Hip hop solo starejše mladinke:
40. mesto - Ema Kogoj
Electric boogie solo otroci:
1. mesto - Niko Andrejek
Street dance show solo dečki:
1. mesto - Liam Eusebio Junkar
Electric Boogie duo mlajši mladinci:
2. mesto - Simon Osolnik in Niko Andrejek
Hip hop solo dečki:
4. mesto - Niko Andrejek
5. mesto - Liam Eusebio Junkar
Street dance show solo starejše mladinke:
5. mesto - Tijana Pilić
Electric boogie solo mlajši mladinci:
5. mesto - Simon Osolnik
Street dance show duo otroci:
6. mesto - Patricija Flis in Gaber Rebolj
Break dance solo otroci:
9. mesto - Jaka Tekavc
24. mesto - Nal Pust
Hip hop solo deklice:
23. mesto - Claudia Smrekar
27. mesto - Ema Osolnik
29. mesto - Kaja Turk

 

6. MTP kvalifikacijski turnir v letu 2022

Tekmovale so plesalke art disciplin in dosegle naslednje rezultate:

Oriental show solo deklice:
1. mesto - Brina Zanoškar - Jaskić
Oriental show solo starejše mladinke:
2. mesto - Maša Svetec
Orientalski plesi solo starejše mladinke:
2. mesto - Maša Svetec
Show dance mala skupina mladinci:
3. mesto - Treasure
Show dance duo mlajši mladinci:
4. mesto - Hana Vdovč in Lucija Omovšek
Show dance solo deklice:
4. mesto - Ela Peterka
10. mesto - Zarja Plevel
Show dance duo otroci:
4. mesto - Eva Kladnik in Sofija Koblar
5. mesto - Ela Rosa Vodnjov in Tita Ravnik Dasović
Modern solo deklice:
8. mesto - Ela Peterka
11. mesto - Zarja Forte
Modern solo mlajše mladinke:
19. mesto - Zala Plohl
20. mesto - Eva Bolta Blejc
21. mesto - Kaja Uhan

 

5. MTP kvalifikacijski turnir v letu 2022

Tekmovali so plesalke in plesalci street disciplin ter dosegli naslednje rezultate:

Electric boogie duo mlajši mladinci:
1. mesto - Simon Osolnik in Niko Andrejek
Break dance solo mlajši mladinci:
1. mesto - Žiga Uršič
Street dance show solo dečki:
1. mesto - Liam Eusebio Junkar
Street dance show mala skupina člani:
2. mesto - Begunci
Street dance show mala skupina mladinci:
3. mesto - Friends
Street dance show solo starejše mladinke:
3. mesto - Tijana Pilić
Hip hop solo mlajši mladinci:
3. mesto - Simon Osolnik
Hip hop solo dečki:
3. mesto - Niko Andrejek
4. mesto - Liam Eusebio Junkar
Break dance solo otroci:
4. mesto- Jaka Tekavc
11. mesto - Nal Pust
12. mesto - Din Veladžić
14. mesto - Lenart Dolgan
Hip hop duo mlajši mladinci:
11. mesto - Katarina Ferlič in Eva Jerič
13. mesto - Taja Lopatič in Nina Seničar
14. mesto - Jeanin Pavli-Kralj in Tara Knavs
18. mesto - Ema in Simon Osolnik
Hip hop solo mlajše mladinke:
13. mesto - Katja Markovič
24. mesto - Nina Seničar
31. mesto - Tara Knavs
37. mesto - Katarina Ferlič
Hip hop solo deklice:
16. mesto - Kaja Turk
18. mesto - Claudia Smrekar
27. mesto - Ema Osolnik
Street dance show duo člani:
1. mesto - Maša Skočaj in Žiga Farkaš
Street dance show solo člani:
1. mesto - Žiga Farkaš
Hip hop duo starejši mladinci:
8. mesto - Ema Kogoj in Katja Markovič
10. mesto - Tijana Pilić in Lara Lutar
Hip hop solo starejše mladinke:
14. mesto - Ema Kogoj

 

 

4. MTP kvalifikacijski turnir v letu 2022

Tekmovale so plesalke art disciplin in dosegle naslednje rezultate:

Show dance mala skupina mladinci:
1. mesto - Treasure
Orientalski plesi solo članice:
1. mesto - Erika Bajde
Orientalski show solo deklice:
1. mesto - Brina Zanoškar-Jaskic
Orientalski show solo članice:
2. mesto - Erika Bajde
Show dance duo otroci:
5. mesto - Eva Kladnik in Sofija Kobler
Show dance duo mlajši mladinci:
5. mesto - Hana Vdovč in Lucija Omovšek
Modern solo deklice:
7. mesto - Ela Peterka
9. mesto - Zarja Forte
Show dance solo deklice:
9. mesto - Ela Peterka
15. mesto - Zarja Plevel
Modern solo mlajše mladinke:
11. mesto - Kaja Uhan
12. mesto - Zala Plohl

 

3. MTP kvalifikacijski turnir v letu 2022

Tekmovali so plesalke in plesalci street disciplin ter dosegli naslednje rezultate:

Electric boogie duo mlajši mladinci:
1. mesto - Simon Osolnik in Niko Andrejek
Break dance solo otroci:
2. mesto- Din Veladžić
5. mesto- Jaka Tekavc
Hip hop solo dečki:
3. mesto - Liam Eusebio Junkar
4. mesto - Niko Andrejek
Hip hop solo mlajši mladinci:
5. mesto - Simon Osolnik
Hip hop duo mlajši mladinci:
7. mesto - Nina Seničar in Taja Lopatič
12. mesto- Katarina Ferlič in Eva Jerič
13. mesto - Ema in Simon Osolnik
Hip hop solo mlajše mladinke:
12. mesto - Katja Markovič
15. mesto - Nina Seničar
28. mesto - Katarina Ferlič
Hip hop solo deklice:
13. mesto - Kaja Turk
32. mesto - Ema Osolnik

 

 

1. MTP kvalifikacijski turnir sezone 2022

Tekmovali so plesalke in plesalci street disciplin ter dosegli naslednje rezultate:
Hip hop solo dečki:
2. mesto - Niko Andrejek
3. mesto - Liam Eusebio Junkar
Break dance solo mlajši mladinci:
3. mesto - Žiga Uršič
Hip hop duo mlajše mladinke:
3. mesto - Jeanin Pavli Kralj in Tara Knavs
4. mesto - Katarina Ferlič in Eva Jerič
6. mesto - Nina Seničar in Taja Lopatič
Hip hop solo mlajši mladinci:
5. mesto - Simon Osolnik
Break dance solo otroci:
6. mesto - Din Veladžić
Hip hop duo starejši mladinci:
8. mesto - Tijana Pilić in Lara Lutar
Hip Hip solo deklice:
8. mesto - Kaja Turk
Hip hop solo mlajše mladinke:
10. mesto - Nina Seničar
23. mesto - Tara Knavs
26. mesto - Katarina Ferlič
Hip hop solo starejše mladinke:
13. mesto - Ema Kogoj

Čestitke vsem plesalcem in trenerjem!

Veseli smo, da smo lahko ponovno plesali in tekmovali!

Prijava na brezplačne e-novice.

S prijavo na e-novice se strinjate, da MIKI PŠ, d.o.o. v skladu s svojo politiko zasebnosti do preklica hrani in obdeluje vaše osebne podatke za namen pošiljanja e-novic.

Naše lokacije po Sloveniji