DRŽAVC 2015 - 29 odličij za mikijeve plesalce

tekmovali smo v dneh od 20. do 28. junija.....
....v Športni dvorani Medvode. Odlično smo nastopili in osvojili kar 29 odličij (skupaj rezultati državnega prvenstva in pokalnega tekmovanja). Z osvojenimi medaljami na DP smo se uvrstili na 7.mesto med 36. klubi medaljisti. Za uspehe plesalcev so poskrbeli naši trenerji: Andraž Mrak (hip hop, street show in EB), Andraž Prokofjev (hip hop, street show), Anja Jurić (hip hop, show dance in street show), Andrea Zanardi (orientalski plesi),  Lucija Velkavrh (jazz balet in show dance), Maja Sonc (jazz balet in show dance), Manca Čuček (show dance), Nastja Horvat (hip hop in street show) ter Saša Eminič Cimperman (show dance).
Hkrati se zahvaljujemo vsem staršem, sorodnikom in drugim, ki spodbujate plesalce. Ponosni smo prav na vsakogar, ki je s svojo energijo, zagnanostjo, sodelovanjem, željo po plesu in tekmovanju prispeval k novim klubskim dosežkom.
Rezultati:

uvrstitev na DP pokalna uvrstitev   Ime      Kategorija    Starostna kategorija
1. 1.  COLARIČ Žiga - KOMAC Niko  Electric Boogie Duo  Mladinci
1. 2.  DJUROVIČ DEJAN   Electric Boogie Solo  Člani
1. 1.  DJUROVIČ DEJAN - MRAK ANDRAŽ  Electric Boogie Duo  Člani
1. 1.  KRIŽMAN Ajda   Folk orient Solo ženske  Člani
1.    Fly to Egypt   Oriental show Mala skupina  Mladinci
1.    Mala skupina  Orientalski plesi Mala skupina  Otroci
1.    Office Street dance show Mala skupina  Člani 2
2. 3.  ERCE Anai  Hip Hop Solo moški  Otroci
2. 2.  HRIBAR Ester  Oriental show Solo ženske  Mladinci
2. 3.  KRIŽMAN Ajda  Orientalski plesi Solo ženske  Člani
2. 3.  KRIŽMAN Ajda - REMEC KARIN  Orientalski plesi Duo  Člani
2.    Misli  Show dance Mala skupina  Mladinci
2.    Gasilci Street dance show Formacija  Otroci
2.    Factory of change  Show Dance Formacija  Mladinci
3. 3.  KOMAC Niko   Electric Boogie Solo  Mladinci
3. 1.  SENICA KLARA   Jazz Solo ženske  Člani
3.    Išijas boys  Hip Hop Mala skupina  Člani 2
3.    The Secret Life Of Puppets Street dance show Formacija  Mladinci
4. 4.  COLARIČ Žiga   Electric Boogie Solo  Mladinci
4. 5.  ŠTRUKELJ JANEZ  Electric Boogie Solo  Člani
4.    Comfort zone - do you dare to break out?  Show dance Mala skupina  Člani
5. 4.  POLIČNIK Timotej - COLARIČ Zala  Hip Hop Duo  Otroci
5. 5.  REMEC KARIN   Oriental show Solo ženske  Člani
5.    Ni časa za lenobo  Show dance Mala skupina  Otroci
6. 7.  NAHTIGAL LARA  Jazz Solo ženske  Mladinci
6. 8.  PAK Lara   Hip Hop Solo ženske  Mladinci
6. 5.  TROBEVŠEK Valentin - JERIN Andrej  Hip Hop Duo  Otroci
7. 7.  GERBEC Ula   Show Dance Solo ženske  Otroci
10. 9.  FARKAŠ Žiga - SKOČAJ Maša  Hip Hop Duo  Mladinci
10. 8.  KOMAC Niko   Hip Hop Solo moški  Mladinci
10. 11.  TUMA NINA  Street dance show Solo ženske  Mladinci
10.    Candyland - ali je zdravo?  Show dance Mala skupina  Mladinci
10.    No background needed  Street dance show Mala skupina  Člani
11. 10.  SUŠNIK Izabela - MENCIN Kaja  Show Dance Duo  Otroci
11.    Carpe diem Hip Hop Formacija  Mladinci
12. 10.  POLJANŠEK Lana - BAN Alja  Show Dance Duo  Otroci
12. 10.  SAMBOLEC Gašper  Hip Hop Solo moški  Člani
13. 7.  GALE MARUŠA   Show Dance Solo ženske  Mladinci
16. 10.  GJURIN Nika - SLANA Taja  Hip Hop Duo  Mladinci
30. 39.  KOKOT Aleksandra - KOSTANJŠEK Pika   Hip Hop Duo  Mladinci
31. 30.  TERČIČ Ana - NAPEČNIK Zala  Hip Hop Duo  Mladinci
32. 22.  POTOČNIK Kristina - ŽIBERT Hana  Hip Hop Duo  Mladinci
33. 33.  BRANK Eva - ČADO Gala  Hip Hop Duo  Mladinci
37. 9.  POLIČNIK Kaja   Hip Hop Solo ženske  Mladinci
54. 35.  SERŠEN Izabela  Hip Hop Solo ženske  Mladinci
55. 28.  REPAS Špela   Hip Hop Solo ženske  Mladinci
  3.  KAHRIMANOVIČ Nadija  Oriental show Solo ženske  Mladinci
  6.  TERNOVEC Matija  Electric Boogie Solo  Člani
  6.  GREGL Jernej  Electric Boogie Solo  Člani
  6.  KAHRIMANOVIČ Nadija  Orientalski plesi Solo ženske  Mladinci
  33.  GRAD Enja - Starčevič Lara  Hip Hop Duo  Mladinci
 
 

Hvala našim sponzorjem!