Rezultati MTP

Plesni klub Miki z 21 letno tradicijo združuje gibanje uma in telesa na zaupanja vreden in visoko strokoven način. Plesalce obogatimo s kompetencami za življenje, od izkušnje tekmovalnega športa preko prepoznavanja lastnih sposobnosti do kreativnega izražanja svoje osebnosti.


Poslanstvo PK Miki

Učenje plesa in drugih plesnih veščin s preverjanjem napredka na tekmovanjih.

Naši plesalci tekmujejo, da preverijo svoj napredek v plesni tehniki, kondicijski pripravljenosti in psihični pripravi. Ponosni smo prav na vse.

Vsi plesalci PK Miki tekmujejo vsaj enkrat letno, in sicer na državnem nivoju samostojno, v paru, v mali skupini ali v formaciji. Tisti z najboljšimi uvrstitvami se uvrstijo v reprezentanco in zastopajo barve Slovenije na mednarodnih tekmovanjih. Posamezniki, ki tudi na mednarodnih tekmah žanjejo medalje, lahko pridobijo status kategoriziranega športnika pri Olimpijskem komiteju Slovenije.

V PK MIKI naši trenerji predajajo znanja različnih plesnih zvrsti (bo abecednem vrstnem redu): break dance, electric boogie, hip hop, jazz balet, klasični balet in druge plesne tehnike, orientalski plesi in standardni in latinskoameriški plesi. Za tekmovanja plesalce pripravljajo na nastope tudi v drugih tekmovalnih disciplinah kot so: hip hop battle, modern, show dance, street dance show. 

MEDNARODNA TEKMOVANJA 2019

pleslec/ka, par, mala sk., formacija
mesto, disciplinatekmovanje
DIMNIKARJI
MONOPOLY SHOW 
Maša Skočaj - Žiga Farkaš
Aneja Pirš
Aneja Pirš - Valentin Trobevšek
Fashion Show

Valentin Trobevšek
Titanic
Ana Terčič - Nika Salajko
1. m., street formacije, otroci
1. m., street formacije, mladinci
2. m., street dance pari, člani
2. m., street dance solo, mladinke
2. m., street dance pari, mladinci
3. m., street formacije, člani

4. m., street dance solo, mladinci
5. m., street dance male sk., mladinci
5. m., street dance pari, člani
 EP 2019, Bratislava
Neo Erce
Anai Erce
Neo Erce
Anai Erce
Lana Tomažin - Neo Erce
Lana Tomažin
Anai Erce 
1. m., hip hop solo, dečki
5. m., hip hop solo battle, mladinci
5. m., hip hop solo battle, otroci
10. m., hip hop solo, mladinci
22. m., hip hop pari, otroci
22. m., hip hop solo, deklice
53. m., electric boogie solo, mladinci
 EP 2019, Rimini


DRŽAVNO PRVENSTVO, NOVO MESTO, 25.-30.6.2019
mestopleslec/ka, par, mala sk., formacijadisciplinakategorijakoreograf
 1.mestoMonopoly showStreet dance formacijemladinci  Andraž Mrak in Anja Jurič
 1.mestoDimnikarjiStreet dance formacijepionirji  Andraž Mrak in Anja Jurič
 1.mestoSkočaj Maša - Farkaš Žiga
Street dance paričlani  Andraž Mrak in Anja Jurič
 1.mestoTrobevšek Valentin
Street dance solomladinci  Andraž Mrak in Anja Jurič
 1.mestoErce NeoHH solootroci  
 1.mestoBack in TimeStreet male sk.člani2 Andraž Mrak in Anja Jurič
 1.mestoErce Anai 
HH battle solomladinci Anja, Nastja in Andraž
 1.mestoMetuljiOriental show mix male skupine  Andrea Zanardi
 1.mestoCrnkovič Kim - Bajde Erika
Oriental show Duo mladinke Andrea Zanardi
 1.mestoRemec Karin - Križman Ajda
Orientalski plesi Duo članice Andrea Zanardi
 1.mestoKrižman Ajda
Orientalski plesi solo
 članice
 Andrea Zanardi
 2.mestoErce Neo
HH battle solo
 otroci

 2.mestoErce Anai
Electric boogie solo
 mladinci

 2.mestoHribar Ester 
Orientalski plesi solo
 članice
 Andrea Zanardi
 2.mestoVisit scotland
Jazz formacije
 otroci
 Manca Čuček
 3.mestoDoes he ...? 
Show dance formacije
 mladinci
 Maja Vidonja
 3.mestoErce AnaiHH solo mladinci
 Anja, Nastja in Andraž
 3.mestoMajdič KlaraModern solo deklice
 Maja Vidonja
 4.mestoFashion show
Street dance formacije
 člani
 Nastja Horvat
 4.mestoTitanic
Street dance male sk.
 mladinci
 Andraž Mrak in Anja Jurič
 4.mestoTerčič Ana - Salajko Nika
Street dance pari
 člani
 Nastja Horvat
 4.mestoTomažin Lana - Erce Neo
HH pari
 otroci
 Anja, Nastja in Andraž
 4.mestoTomažin Lana 
HH solo
 deklice

 5.mestoEva Bolta Blejec - Tiara Čolić * Kukavici
Show dance duo
 otroci
 Manca Čuček in Katja Škofic
 5.mestoPirš Aneja - Trobevšek Valentin 
Street dance pari
 mladinci
 Andraž Mrak in Anja Jurič
 6.mestoHunting in the woods
Show dance male sk.
 mladinci
 Eva Gorjup
 7.mesto
Reševalke iz vode
Show dance male sk.
 otroci
 Manca Čuček in Katja Škofic
 7.mesto
Klara Majdič
Jazz solo
 deklice
 Maja Sonc
 7.mesto
Pirš Aneja
Street dance solo
 mladinke
 Andraž Mrak in Nastja Horvat
 9.mesto
Arh Neža
Street dance solo
 mladinke
 Andraž Mrak in Anja Jurič
 11.mestoUla Starman - Ela Peterka * Žabi
Show dance duo
 otroci
 Manca Čuček in Katja Škofic
 11.mestoPirš Aneja
HH solo
 mladinke
Anja, Nastja in Andraž
 11.mestoFunky Divaz
HH male sk.
 mladinci
Anja Jurič in Andraž Mrak
 12.mestoTurk Kaja
HH solo
 deklice

 16.mestoMarija Maša Uvarova
Show dance solo
 otroci
 Manca Čuček in Katja Škofic
 16.mestoBandelj Neli
Street dance solo
 mladinke
 Andraž Mrak in Anja Jurič
 16.mestoTivadar Tia - Prostran Lana
HH pari
 člani
Anja, Nastja in Andraž
 18.mestoIzabela Sušnik
Modern solo mladinke
 Maja Vidonja
 18.mestoListen Up
HH formacije mladinci
 Andraž Mrak in Anja Jurič
 18.mestoJerin Andrej
HH solo mladinci
 Anja, Nastja in Andraž
 20.mestoKaja Mencin
Modern solo
 mladinke
 Maja Vidonja
 20.mestoMarkovič KatjaHH solo
 deklice

 21.mestoZen ModeHH male sk.
 mladinci
 Nastja Horvat
 33.mestoPoljanšek LanaHH solo
 deklice

 43.mestoArh Neža
HH solo
 mladinke
Anja, Nastja in Andraž




POKALNI TURNIRJI 2018/19

25.-26.5.2019, Ljubljana

mestopleslec/ka, par, mala sk., formacija
disciplinakategorija
 8. mesto MAJDIČ KLARA Jazz solo deklice
 3. mesto MAJDIČ KLARA Modern solo deklice
 12. mesto SUŠNIK IZABELA Modern solo mladinke
 6. mesto ČOLIĆ TIARA - BOLTA BLEJEC EVA
 Show dance pari otroci
 8. mesto STARMAN ULA - PETERKA ELA
 Show dance pari otroci
 5. mesto REŠEVALKE IZ VODE
 Show dance male sk. otroci
 2. mesto HUNTING IN THE WOODS
 Show dance male sk. mladinci
 15. mesto UVAROVA MAŠA MARIJA
 Show dance solo deklice

11.-12.5.2019, Dobrova

mestopleslec/ka, par, mala sk., formacija
disciplinakategorija
 1. mesto ERCE ANAI HH solo mladinci
 3. mesto TOMAŽIN LANA - ERCE NEO HH pari otroci
 2. mesto ERCE NEO HH solo dečki
 2. mesto TOMAŽIN LANA  HH solo deklice
 28. mesto MARKOVIČ KATJA HH solo deklice
 13. mesto POLJANŠEK LANA HH solo deklice
 17. mesto PIRŠ ANEJA  HH solo mladinke
 60. mesto ARH NEŽA HH solo mladinke
 70. mesto HRIBAR LEJA  HH solo mladinke
 53. mesto KOGOJ EMA  HH solo mladinke
 57. mesto PROSTRAN LANA HH solo mladinke
 73. mesto ŠKOFIC ŽIVA  HH solo mladinke
 3. mesto ERCE ANAI  Electric boogie solo
 mladinci
 4. mesto TERČIČ ANA - SALAJKO NIKA  Street dance pari člani
 1. mesto SKOČAJ MAŠA - FARKAŠ ŽIGA Street dance pari člani
 2. mesto ERCE ANAI HH battle solo mladinci
 1. mesto ERCE NEO HH battle solo otroci
 11. mestoTIVADAR TIA - PROSTRAN LANA
 HH pari člani
 3. mestoPIRŠ ANEJA - TROBEVŠEK VALENTIN
Street dance pari
 mladinci
 4. mestoPIRŠ ANEJA
Street dance solo
 mladinke
 5. mestoARH NEŽAStreet dance solo
 mladinke
 12. mestoZEN MODE
HH male sk.
 mladinci


6.-7.4.2019, Šenčur

mestopleslec/ka, par, mala sk., formacija
disciplinakategorija
 5. mesto MAJDIČ KLARA Jazz solo deklice
 3. mesto MAJDIČ KLARA Modern solo deklice
 12. mesto SUŠNIK IZABELA Modern solo mladinke
 11. mesto MENCIN KAJA Modern solo mladinke
 5. mesto ČOLIĆ TIARA - BOLTA BLEJEC EVA
 Show dance pari otroci
 8. mesto STARMAN ULA - PETERKA ELA
 Show dance pari otroci
 6. mesto REŠEVALKE IZ VODE
 Show dance male sk. otroci
 4. mesto HUNTING IN THE WOODS
 Show dance male sk. mladinci

23.-24.3.2019, Litija

mestopleslec/ka, par, mala sk., formacija
disciplinakategorija
 2. mesto ERCE ANAI HH solo mladinci
 15. mesto JERIN ANDREJ HH solo mladinci
 3. mesto TOMAŽIN LANA - ERCE NEO HH pari otroci
 1. mesto ERCE NEO HH solo dečki
 8. mesto TOMAŽIN LANA  HH solo deklice
 7. mesto MARKOVIČ KATJA HH solo deklice
 36. mesto POLJANŠEK LANA HH solo deklice
 44. mesto TURK KAJA HH solo deklice
 10. mesto PIRŠ ANEJA  HH solo mladinke
 69. mesto ARH NEŽA HH solo mladinke
 50. mesto HRIBAR LEJA  HH solo mladinke
 46. mesto KOGOJ EMA  HH solo mladinke
 73. mesto PROSTRAN LANA HH solo mladinke
 75. mesto ŠKOFIC ŽIVA  HH solo mladinke
 3. mesto ERCE ANAI  Electric boogie solo
 mladinci
 2. mesto TERČIČ ANA - SALAJKO NIKA  Street dance pari člani
 4. mesto ERCE ANAI HH battle solo mladinci
 9. mesto PIRŠ ANEJA HH battle solo mladinci
 1. mesto ERCE NEO HH battle solo otroci
 15. mestoTIVADAR TIA - PROSTRAN LANA
 HH pari člani
 1. mestoTITANICStreet male sk.
 mladinci
 2. mestoPIRŠ ANEJA - TROBEVŠEK VALENTIN
Street dance pari
 mladinci
 1. mestoTROBEVŠEK VALENTIN
Street dance solo
 mladinci
 7. mestoPIRŠ ANEJA
Street dance solo
 mladinke
 8. mestoFUNKY DIVAZ
HH male sk.
 mladinci
 15. mestoZEN MODE
HH male sk.
 mladinci

9.-10.3.2019, Ljubljana

mestopleslec/ka, par, mala sk., formacija
disciplinakategorija
 7. mesto MAJDIČ KLARA Jazz solo deklice
 3. mesto MAJDIČ KLARA Modern solo deklice
 10. mesto SUŠNIK IZABELA Modern solo mladinke
 19. mesto MENCIN KAJA Modern solo mladinke
 9. mesto LEVAČIČ ANA Modern solo članice
 1. mesto REMEC KARIN - KRIŽMAN AJDA Orientalski plesi pari članice
 1. mesto KRIŽMAN AJDA Orientalski plesi solo članice
 5. mesto ČOLIĆ TIARA - BOLTA BLEJEC EVA
 Show dance pari otroci
 10. mesto STARMAN ULA - PETERKA ELA
 Show dance pari otroci
 1. mesto REŠEVALKE IZ VODE
 Show dance male sk. otroci
 14. mesto UVAROVA MAŠA MARIJA
 Show dance solo deklice


2.-3.2.2019, Ljubljana

mestopleslec/ka, par, mala sk., formacija
disciplinakategorija
 2. mesto ERCE ANAI HH solo mladinci
 8. mesto POLIČNIK TIMOTEJ  HH solo mladinci
 16. mesto JERIN ANDREJ HH solo mladinci
 9. mesto TOMAŽIN LANA  HH solo deklice
 16. mesto MARKOVIČ KATJA HH solo deklice
 19. mesto POLJANŠEK LANA HH solo deklice
 25. mesto PIRŠ ANEJA  HH solo mladinke
 30. mesto ARH NEŽA HH solo mladinke
 55. mesto HRIBAR LEJA  HH solo mladinke
 57. mesto KOGOJ EMA  HH solo mladinke
 2. mesto ERCE ANAI  Electric boogie solo
 mladinci
 1. mesto SKOČAJ MAŠA - FARKAŠ ŽIGA  Street dance pari člani
 5. mesto TERČIČ ANA - SALAJKO NIKA  Street dance pari člani
 5. mesto ERCE ANAI HH battle solo mladinci
 9. mesto POLIČNIK TIMOTEJ HH battle solo mladinci
 9. mesto PIRŠ ANEJA HH battle solo mladinci
 19. mestoTIVADAR TIA - PROSTRAN LANA
 HH pari člani
 9. mestoTAVČER ČRT
Break dance solo člani
 2. mestoPIRŠ ANEJA - TROBEVŠEK VALENTIN
Street dance pari
 mladinci
 3. mestoTROBEVŠEK VALENTIN
Street dance solo
 mladinci
 6. mestoPIRŠ ANEJA
Street dance solo
 mladinke
 8. mestoARH NEŽA
Street dance solo
 mladinke

18.-20.1.2019, Novo mesto

mestopleslec/ka, par, mala sk., formacija
disciplinakategorija
 4. mesto ERCE ANAI HH battle solomladinci 
 3. mestoTOMAŽIN LANA - ERCE NEO HH pari otroci
 22. mestoTIVADAR TIA - PROSTRAN LANA HH pari člani
 4. mesto ERCE NEO HH solo dečki
 2. mesto ERCE ANAI HH solo mladinci
 16. mesto JERIN ANDREJ HH solo mladinci
 9. mesto TOMAŽIN LANA HH solo deklice
 24. mesto POLJANŠEK LANA HH solo deklice
 31. mesto MARKOVIČ KATJA HH solo deklice
 33. mesto TURK KAJA HH solo deklice
 19. mesto PIRŠ ANEJA HH solo mladinke
 24. mesto ARH NEŽA HH solo mladinke
 41. mesto HRIBAR LEJA HH solo mladinke
 42. mesto KOGOJ EMA HH solo mladinke
 61. mesto ŠKOFIC ŽIVA HH solo mladinke
 3. mesto ERCE ANAI Electric boogie solo mladinci
 5. mesto PIRŠ ANEJA - TROBEVŠEK VALENTIN Street show pari mladinci
 1. mesto SKOČAJ MAŠA - FARKAŠ ŽIGA Street show pari člani
 7. mesto TERČIČ ANA - SALAJKO NIKA Street show pari člani
 2. mesto TROBEVŠEK VALENTIN Street show pari mladinci
 6. mesto PIRŠ ANEJA Street show solo mladinke
 9. mestoARH NEŽA
 Street show solo mladinke
 10. mesto BANDELJ NELI Street show solo mladinke
 6. mesto MAJDIČ KLARA Jazz solo deklice
 3. mesto MAJDIČ KLARA Modern solo deklice
 6. mesto SUŠNIK IZABELA Modern solo mladinke
 12. mesto MENCIN KAJA Modern solo mladinke
 7. mesto LEVAČIČ ANA Modern solo članice
 1. mesto REMEC KARIN - KRIŽMAN AJDA Orientalski plesi pari članice
 1. mesto KRIŽMAN AJDA Orientalski plesi solo članice
 2. mesto HRIBAR ESTER  Orientalski plesi solo članice
 1. mesto MORSKE DEKLICE Oriental show mix male. sk
 1. mesto CRNKOVIČ KIM - BAJDE ERIKA
 Oriental show pari mladinci



17.-18.11.2018, Dobrova
mestopleslec/ka, par, mala sk., formacija
disciplinakategorija
 1. mesto TOMAŽIN LANA - ERCE NEO HH pariotroci 
 10. mesto TIVADAR TIA - PROSTRAN LANA HH paričlani 
 4. mesto ERCE NEO HH solodečki
 1. mesto ERCE ANAI HH solomladinci
 2. mesto TOMAŽIN LANA HH solodeklice 
 22. mesto PIRŠ ANEJA HH solomladinke 
 33. mesto HRIBAR LEJA HH solomladinke 
 42. mesto ŠKOFIC ŽIVA HH solomladinke
 2. mesto ERCE ANAI Electric boogie solomladinci
 1. mesto HRIBAR ESTER Orientalski plesi soločlanice
 2. mesto SKOČAJ MAŠA - FARKAŠ ŽIGA Street show paričlani
 1. mesto CHOCOLATE DREAM CREW Street show male. sk.člani2
 1. mesto TROBEVŠEK VALENTIN Street show solomladinci
 3. mesto PIRŠ ANEJA  Street show solomladinke
 11. mesto BANDELJ NELI Street show solomladinke
 1. mesto CRNKOVIČ KIM - BAJDE ERIKA Oriental show parimladinke
 2. mesto ERCE NEO  HH battle solootroci
 5. mesto ERCE ANAI HH battle solomladinci
 5. mesto MENCIN KAJA Modern solomladinke
 6. mesto SUŠNIK IZABELA Modern solomladinke
 6. mesto LEVAČIČ ANA Modern soločlanice

PRETEKLA LETA:





















Čestitke!!!!
 
 

Hvala našim sponzorjem!