Žiga in Niko sta svetovna prvaka!

Žiga Colarič in Niko Komac, EB pari pionirji, sta naslovu evropskih prvakov v Bochumu dodala naslov svetovnih prvakov!  Prekosila sta 10 konkurenčnih parov.

V mladinski kategorija sta Anja Štefančič in Janez Štrukelj v močni konkurenci 14. parov osvojila odlično 4.mesto. Članski par in vrhunska športnika Dejan Djurovič in Andraž Mrak sta osvojila 2.mesto. Po štirih letih sta le skočila z večnega 3.mesta. Plesalci EB so tekmovali tudi s solo nastopi, kjer so v vseh kategorijah iz osmine finala osvojili sledeča mesta: Niko 6.mesto, Žiga 7.mesto, Anja 13.mesto, Janez 14.mesto, Matija Ternovec 23.mesto, Dejan 10.mesto.
V Frankfurtu sta svoj nastop v modernu opravili mladinki Eva Gorjup in Maja Gregl  in osvojili 27.mesto, Klara Senica je s svojo jazz točko med 45. plesalkami osvojila 24.mesto.